Współpraca / Zakupy hurtowe

Grupa Lumina-Deco to bezpośredni importer oświetlenia i artykułów dekoracyjnych.

Specjalnie dobrany zespół ludzi starannie selekcjonuje i sprawdza nasz asortyment czyniąc ofertę ponadczasową oraz idealną do zastosowania w stylowych wnętrzach, rezydencjach, hotelach czy restauracjach. Jednocześnie, dla młodych, ambitnych osób lubiących niestandardowe rozwiązania wprowadzamy szereg ciekawych wzorów opartych na stylu high-tech, czyli połączenia nowoczesnych materiałów z kryształem, aluminium i szkłem.

Lumina-Deco to gwarancja ponadczasowego design’u i wyjątkowych rozwiązań w branży wyposażenia wnętrz.

Zapraszamy więc do współpracy firmy (osoby), które szukają nowych kierunków rozwoju, chcą zmodyfikować już prowadzoną działalność lub poszerzyć swoja ofertę.

Naszym Partnerom Handlowym oferujemy atrakcyjne rabaty handlowe, ciągle poszerzający się asortyment, szybkie dostawy a w dalszym etapie nawet kredyt kupiecki.

Specjalne zaproszenie do współpracy kierujemy do sklepów internetowych, którym oferujemy wyjątkowy model sprzedaży:

Jest to kompleksowe rozwiązanie logistyczne i sprzedażowe nie wymagające żadnych inwestycji. Rola Partnera Handlowego sprowadza się jedynie do aktywnego zbierania zamówień na nasz asortyment poprzez umieszczanie ofert sprzedaży na stronie swojego sklepu.

Nie martwisz się o magazynowanie, pakowanie, wysyłkę ani koszty z tym związane, Twój Klient otrzymuje zamówiony towar w ciągu 48h a Ty atrakcyjny rabat.

Chcesz wiedzieć więcej? – napisz lub zadzwoń: 602 100 111

Zapraszam do współpracy!